100% Pure WHEY Protein Natural 500g + OAT Meal Instant 1000g

  • 740,00ден620,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 620,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПП11

Ознаки:  ПРОМОПАКЕТПАКЕТИ 100purewheyproteinnatural500goatmealinstant1000g ПРЕМИУМ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда

Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Рокот на производите е до:

100% Pure WHEY Protein Natural 01.2022 год

OAT MEAL INSTANT

Chocolate Delice 07.2021

Vannila Cream 06.2021

Brownie 04.2021

Banana Lovers, Strawberry 01.2021

Irish Cream 11.2020

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

100% PURE WHEY PROTEIN NATURAL

OAT MEAL INSTANT

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!