100% WHEY Protein Complex 700g + OAT Meal Instant 1000g

  • 1.600,00ден990,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 990,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПП11

Ознаки:  100wheyproteincomplex700goatmealinstant1000gПРОМОПАКЕТИ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:
100% WHEY PROTEIN COMPLEX 2022~2023год
OAT MEAL INSTANT 04~07.2021год
 
За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
 
Во дневна доза од 58гр добивате:
21.8гр ПРОТЕИН
1.3гр ШЕЌЕРИ
0.8гр ЗАСИТЕНИ МАСТИ

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!