100% VEGAN PROTEIN 2 x 500g

  • 1.380,00ден690,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 690,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ев06

Ознаки:  100veganprotein500gonlineoffersonly


КУПИ ЕДНО + ДОБИЈ ЕДНО ГРАТИС

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
100% VEGAN PROTEIN

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
Испорака до Карго Експрес База.

ПОНУДАТА НЕ Е НА АКЦИЈА

ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2 пакувања 100% VEGAN PROTEIN 500g

 

100% Вегански Протеин Изолат. Високо квалитетна содржина на протеин од 100% чист грашок.

 

Додадете 20-30гр (1-2 супени лажици) во смути, протеински шејкови при спортска активност, десерти, мусли и овесни каши.

Чувајте го добро затворено на ладно, темно и суво место на температура помеѓу 17°C – 25°C подалеку од сончева светлина.

Не содржи ГМО или компоненти кои содржат ГМО. Не е произведено со употреба на ГМО заснована технологија.

Без алергени, растворливо во вода.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!