ISO PLUS 2 x 700g

  • 1.180,00ден885,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 885,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 3003

Ознаки:  isoplus700gcrazyoffers


КУПИ 1 ПО РЕДОВНА И ПЛАТИ ГО ВТОРОТО СО 50% ПОПУСТ
ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2 x ISO PLUS 700g

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
Испорака до Карго Експрес База.
Вкусевите во пакетот се одбираат при самата нарачка

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
ISO PLUS

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!