CRITICAL MASS 2 x 2.27 kg (4.54 kg)

  • 2.800,00ден2.000,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.000,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 6001

Ознаки:  criticalmass2.27(4.54kg)ПРЕМИУМПАКЕТИ crazyoffers


КУПИ ГО ПРВОТО ЗА 1400ден и
ДОПЛАТИ ЗА ВТОРОТО САМО 600ден

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Вкусеви се одбираат на лице место во зависност што има останато

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
CRITICAL MASS

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!