BCAA NITRO 600g

  • 1.900,00ден1.390,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.390,00ден

Достапност: На залиха

Производител: TESLA SPORTS NUTRITION

Код на продуктот: СУ028

Ознаки:  bcaanitro600gГЛУТАМИНИ newproducts БЦАА


Откријте супериорно ниво на перформанси, со Superior14 Nutrition BCAA + Glutamine.
Овој пијалок од амино киселини дава неверојатни 10000 мг БЦАА амино киселини, плус 7000 мг Л-глутамин по порција. Аминокиселините со разгранет синџир се од суштинско значење по тоа што не можат да бидат произведени од самото тело. Тие сочинуваат приближно 35% од основните амино киселини- градежни блокови за мускулни протеини.

Додавањето на глутамин во оваа формула обезбедува моќна комбинација која помага да се постигне оптимално закрепнување, зголемена синтеза на протеини и зголемено ниво на енергија.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!