Bel Krem Stevia 210g + Crn Krem Stevia 210g

  • 398,00ден310,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден...Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 310,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: БШ

Ознаки:  belkremstevia210gcrnПРОМОПАКЕТИ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда

Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

 

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

Schwan BEL KREM Stevia

Schwan CRN KREM Stevia

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!