BLACK BURN 120 caps

  • 1.850,00ден1.390,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.390,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Stacker 2 Europe

Код на продуктот: СТ001

Ознаки:  blackburn120capsСЛАБЕЕЊЕ


Black Burn е повеќенаградуван согорувач на масти! Многу е пофален од крајните корисници поради неговиот моќен ефект и резултатите што ги гледате на вагата. Оваа формула за слабеење е продадена повеќе од милион пати и им помогнала на луѓето ширум Европа да ја достигнат својата цел. Без разлика дали сакате да намалите килограми за да го подобрите вашето тело или се подготвувате за натпревар: Black Burn е вашата идеална поддршка и е докажано ефикасна!

Посилен од кога било и без сомнение најдобриот и најефикасниот согорувач на маснотии во ова време.

Што треба да знаете за Black Burn:
Дека е најсилниот согорувач на маснотии во цела Европа
Екстремно ја зголемува метаболичката стапка
Дава енергија и го потиснува гладот
Ги намалува телесните масти побрзо од кога и да било порано
Можно е да ослабите до 2 кг неделно

Создавањето моќен согорувач на маснотии звучи полесно отколку што е. Не станува збор толку за состојките во секоја капсула, туку главно се однесува на квалитетот на екстрактите (количината на активни алкалоиди) заедно со администрирање на вистинскиот сооднос по состојка. Каде што другите производители развиваат формула на хартија, ние одиме многу подалеку од тоа! Stacker2 Europe вложува огромно време и напор во создавање екстракти кои имаат до три или четири пати поголеми дози на активни алкалоиди на грам. Откако формулата е развиена, таа се тестира сеопфатно и за делот што можете да го почувствувате (зголемувањето на енергијата, поттиснувањето на гладта) и крајната цел на производот: да го стимулира согорувањето на маснотиите.

Научно истражено: дизајнот на студијата користен за мерење на ефектот на Black Burn
Пред Black Burn да биде лансиран на пазарот, биле поставени три студии за да се тестира ефектот на формулата под практични околности. Првите две студии биле искористени за спроведување на чекор-по-чекор оптимизација на формулата. Третата студија е таа за која станува збор: резултатите кога ќе стапнете на вагата! Кој учествувал во оваа студија? Петнаесет мажи, од кои сите биле фанатични тренери за сила, на возраст од 19 години (најмладиот) до 42 години (најстариот). Сите учесници прекинале од периодот на зголемување на мускулната маса и сакале да почнат "да се сушат" и да согоруваат маснотии за почетокот на сезоната која била пред нив. Пет учесници (првата група) користеле Black Burn 40 дена со земање на две капсули три пати на ден. Ова било комбинирано со нормална исхрана и програма за тренинг што се користи за бодибилдери. Единственото дозволено дополнување биле максимум 100 грама протеини (користејќи 100% WHEY PROTEIN). Втората група имале иста диета и програма за тренинг, но земале друга марка на согорувач на маснотии. Третата група воопшто не користела согорувач на маснотии. Студијата била следена од тим од двајца лекари, нутриционист и личен тренер.

Докажан ефект: Корисниците на Black Burn согорувале повеќе маснотии отколку другите контролни групи
Сликата вреди илјада зборови, па затоа можете да ги видите подолу резултатите постигнати од секоја група. Ве молиме запомнете: целокупниот БМИ останува релативно висок бидејќи бодибилдерите имаат многу мускулна маса. Ова е причината зошто процентот на маснотии е порелевантен од БМИ.

Големата разлика помеѓу Black Burn и другите согорувачи на маснотии!!!
Како што објаснивме претходно, јачината на ефективниот согорувач на маснотии лежи во квалитетот на екстрактите и во наоѓањето состав кој ги оптимизира односите помеѓу состојките. Во текот на изминатите 10 години, акумулирано е огромно количество знаење и е применето тоа во формула за Black Burn.
Како пример, да земеме релативно едноставна состојка како кофеинот. Со земање 150 мг кофеин неколку пати на ден, можете да го зголемите согорувањето на маснотиите за 30%. Но, ако додадете 300 мг EGCG (од зелен чај) и само мала количина од витамин Б12, ќе им дадете дополнителен поттик на вашите напори за согорување на маснотиите и согорувањето на маснотиите ќе биде 45% поефикасно и побрзо.
За да илустрираме што значи ова, ова се претвора во дополнителни 240 калории согорени маснотии дневно, што е дополнителен килограм изгубени масти месечно. Ова дополнително согорување на маснотии се постигнува чисто со употреба на состојки на вистински начин. Со нашето Black Burn, загубата на маснотии може да достигне до 8 кг месечно.

Ако сакате да ги изгубите вишокот килограми и да изгледате "суво" и "изрезбано", не заборавајте да го изберете најсилниот и најефикасниот согорувач на маснотии на пазарот денес.

 

Камелиа Синесис (содржи 80% полифеноли, 60% ЕГЦ, ДЛ-Ц, ЕГЦГ, ЕЦ, ОЦГ, ЕЦГ) (од лисја), екстракт од Јерба Мате (стандардизиран за теобромид), холин битартрат, витамин Б6 (Пиридоксин хидрохлорид), витамин Б12 (Цијанокобаламин), Екстракт од семе од грозје [80% од проантоцијанидини], екстракт од кактус (плодови на Опунтиа фикус индика), Гуарана (семиња), Капсициум ануум (овошје), женшен (корен), екстракт од малина (природни Кетони), таурин (2-амино-етан-сулфонична киселина), ацетил Л-карнитин, Безводен Кофеин, Веганска капсула (целулоза, црн железен оксид).

Black Burn ви ги нуди само најдобрите екстракти за најдобри резултати!
Веган капсули
Загарантирана програма за квалитет и анти-допинг

 

Како додаток во исхрана земете една капсула наутро (1 час пред појадок).                                                  

Да не се надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана. Разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот се препорачува. Да се чува подалеку од дофат на деца.
Предупредување: Висока содржина на кофеин (150 мг по порција). Овој производ треба да се користи заедно со разумна диета и вежбање за најдобри резултати. Ве молиме чувајте го на ладно и суво место и чувајте го надвор од дофат на деца. Овој производ не е наменет за лица на возраст под 18 години. Овој производ не е наменет за дијагностицирање, лекување или спречување на било какво заболување. Не се препорачува за бремени жени и доилки. Консултирајте се со експерт ако користите и други додатоци и стимуланси (како кофеин). Не користете ако имате срцеви или васкуларни заболувања, висок крвен притисок, дијабетес, глауком, тироидна жлезда, бубрези или проблеми со простатата. Никогаш не ја надминувајте препорачаната порција.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!