BUY 1 GET 1 FREE

  • 1.240,00ден620,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 620,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: св001

Ознаки:  buygetfreeПРЕМИУМПАКЕТИ crazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2x BELANCA U PRAHU 300g ( вкупно 600 гр)
или 170белки

Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!