MYO FUSION BYE 1 GET 2

  • 1.980,00ден990,00ден

ОГРАНИЧЕНО НА 1 ПАКЕТ НА ПРОФИЛ. ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО ВЕБ НАРАЧКА. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 990,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 5605

Ознаки:  myofusionbyegetwebspecialoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2 x MYOFUSION Advanced Protein 500g

ПОНУДАТА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ.
ОВАА ПОНУДА ВАЖИ САМО ЗА ПБЦ КЛИЕНТИ КОИ ЈА НЕМААТ ЗЕМЕНО ОВАА ПОНУДА (плати 1 земи 2 ИЛИ ПРЕТХОДНАТА ПОНУДА (плати 2 земи 4) 
ПОРАДИ ГОЛЕМ ИНТЕРЕС ПАКЕТОТ Е ОГРАНИЧЕН НА 1 ПАКЕТ НА ПРОФИЛ (фер политика да има за секого).
ВО СЕКОЈА НАРАЧКА СО ПОВЕЌЕ ОД 1 ПАКЕТ, ЌЕ СЕ РАЧУНА КАКО ДА ИМА САМО 1 ПАКЕТ ВО НАРАЧКАТА, И ЌЕ БИДЕ ИСПРАТЕН САМО 1 ПАКЕТ.
ПОНУДАТА Е ОД ПРОМОТИВЕН КАРАКТЕР И ИСТАТА НЕ Е НА АКЦИЈА.

Рокот на производот е до крај на 02.2023.

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст
MYOFUSION ADVANCED PROTEIN

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
Испорака до Карго Експрес База.

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!