C4 Original PreWorkout 390g

  • 2.400,00ден1.540,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База. Рок на производот-01.2022год

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.540,00ден

Достапност: На залиха

Производител: CELLUCOR

Код на продуктот: 8101

Ознаки:  originalpreworkout390gСТИМУЛАНСИНАЕНЕРГИЈА c4original ВИКЕНДПОНУДА14.0315.03 preworkout


Справете се со било кој предизвик со Cellucor C4 Original Pre Workout
Претворете ги своите амбиции во достигнувања

Формула за Експлозивна Енергија | Сила и Моќност | Мускулна Издржливост | Фокус

Како еден од најпродаваните производи за пред тренинг во целиот свет, C4 ORIGINAL ја докажува својата солидна репутација со добро тестираната формула која обезбедува долготрајна енергија, напредна издржливост и моќни подобрувања во работењето за да бидете спремни да се справите со предизвиците.
Без разлика дали само го започнувате своето патување во фитнес-светот или сте елитен конкурент, оваа формула се користи низ целиот свет со години и им помогнала на многумина да ги остварат своите амбиции.

Кои се клучните карактеристики што може да ги очекувате кога користите C4?
- Зголемување на експлозивната енергија што ви дава предност над конкурентите
- Подобрени перформанси што ќе ви ја зголемат силата
- Непотрошлива издржливост која ќе ви го обезбеди потребното гориво што е можно подолго
- Зголемен фокус кој ќе ви помогне да обрнете внимание на некое повторување

Кога некој производ е толку долго користен во светот, а вие не го користите, треба да си го поставите прашањето: Зошто јас пропуштам да станам подобар спортист?
Со C4 Original достигнете го следното ниво
Дали сте подготвени да ја зајакнете својата игра со експлозивна енергија и да го интензивирате фокусот како што никогаш не сте го почувствувале? 

Иновација и совршеност во прашкаста форма, Cellucor C4 Original ги комбинира најсовремените состојки што најчесто ги барате во сите производи за пред тренинг, помешани со C4 Original Explosive Energy Blend, за брзо зголемување на енергијата и одржување на високо ниво подолго време. Оваа нова формула е дизајнирана да ја промовира енергијата, мускулната напумпаност и перформансите. Ние веруваме дека квалитетен производ е само добар како и состојките што се користат.

Клучни карактеристики и предности:
Зголемена енергијата
- Креатинот е познат дека ја зголемува силата, перформансите, моќта и мускулната маса, а кога е врзан со нитрат како Аргининот, најверојатно ќе ја добиете онаа епска мускулна напумпаност која ја посакувате.
Подобрени физички и ментални перформанси - C4 Original Explosive Energy Blend, N-Acetyl-L-Tyrosine и кофеинот се внимателно дизајнирани за да ги подобрат вашите ментални и физички перформанси и издржливоста. Кофеинот е најчесто користено и ефикасно енергетско помагало на пазарот, што го подобрува фокусот, будноста, енергијата и перформансите кај скоро сите корисници.
Витамин Б12 - придонесува за нормално формирање на црвените крвни клетки. Витаминот Б12 исто така ја активира природната енергија во телото. Покрај тоа, витаминот Б12 придонесува за функционирање на меморијата.
Со важни хранливи состојки Витамин Ц, Б3, Б6, Фолна киселина и Витамин Б12 за да обезбедат дополнителни функции како што се антиоксидантна и кофакторска поддршка, амино киселински метаболизам и промовирање на здравјето на нервите и крвните клетки, овој производ навистина ја опфаќа секоја база.
Зголемена издржливост - CarnoSyn Beta Alanine е врвен избор за зголемување на мускулната издржливост, бидејќи е познато дека ја зголемува синтезата на интрамускулниот карнозин кој функционира како киселински ублажувач во телото што значи дека го блокира производството на млечна киселина. Ова помага во борбата против заморот што доведува до поинтензивни и подолги тренинзи. А дозата на Arginine AKG кој ќе ја зголеми циркулацијата за да се зголеми протокот на крв во вашите мускули, за што е познато дека ги зголемуваат кардиоваскуларните перформанси.

Каде што незаменливиот квалитет на формулата ги задоволува подобрените перформанси, Cellucor C4 е внимателно изработен за да им помогне на спортистите, во сите фази од нивното фитнес патување, да го откријат својот полн потенцијал и да продолжат да растат - од почетници до елитни конкуренти.

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!