CASEIN COMPLEX 2000g

  • 3.200,00ден2.170,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.170,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Superior 14

Код на продуктот: СУ022

Ознаки:  caseincomplex2000gПРОТЕИНИ onlineoffersonly


ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
ПОНУДАТА НЕ Е АКЦИЈА
Испорака до Карго Експрес

За повеќе инфо кликнете на линкот под овој текст:
CASEIN COMPLEX

Рокот на производот е:
CHOCOLATE CARAMEL 26.11.2023
VANILA COCONUT 30.11.2023

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!