CFM WHEY BigMan OFFER 1400g

  • 2.750,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден и е вклучен во вкупната сума. Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.750,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПБЦ

Ознаки:  cfmwheybigmanoffer1400gПРЕМИУМПАКЕТИ


100% PROFESSIONAL WHEY 750g Cookies
ZERO ISOLATE WHEY 650g Chocolate

ПОНУДАТА ТРАЕ ДО 25.05.2021 до 20:00ч
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле и ќе можете да ги видите сите вкусеви кои се вклучени во понудата
100% PROFESSIONAL WHEY
ZERO ISOLATED WHEY

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!