100% PEANUT BUTTER 500g

  • 290,00ден

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 290,00ден

Достапност: На залиха

Производител: CHEAT MEAL Tasty Food

Код на продуктот: ЧМ005

Ознаки:  100peanutbutter500gБЕЗШЕЌЕРИ newproducts


За Крцкава текстура:
100% кикирики за печење (вклучувајќи 10% парчиња кикирики). Содржи природни шеќери.

За Мазна текстура:
100% печени кикирики. Содржи природни шеќери.

Може да содржи: бадеми, лешници, ореви, индиски ореви, ф'стаци, пекан, Бразил, макадамија, сусам, соја и глутен.

 

Користете според вашите индивидуални потреби.

Не ја надминувајте препорачаната доза за консумирање во текот на денот. Производот не може да го користат особи кои се алергични на некоја од неговите состојки. Да се чува подалеку од дофат на мали деца. Да се чува добро затворено на суво место на собна температура.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!