Critical Mass 2270g

  • 1.400,00ден1.200,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.200,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Big Man

Код на продуктот: 6001

Ознаки:  criticalmass2270gГЕЈНЕРИ


НАЈНОВА ФОРМУЛА СО КОЈА СЕ ДОБИВА ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА !

 

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ДА ЗАДРЖИ ПОЗИТИВЕН БАЛАНС ВО ТЕКОТ НА ДЕНОТ !

Земете 2 мерици во 150-250мл доза после тренингот. За максимални резултати земете 1 мерица 2ч после појадок, 2 мерици после тренингот и 1 мерица 2ч пред тренингот или пред да си легнете.

 

Карбо ослободување (модифициран пченкарен скроб, кој содржи јаглехидрати со висока молекуларна тежина), малтодекстрин, WPC80 (протеин концентрат од сурутка), WPI90 (протеин изолат од сурутка), креатин монохидрат (99,9% чист), какао во прав, триглицериди со среден синџир, арома: крем, засладувач: сакралоза .

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!