Critical Mass 4535g

  • 2.500,00ден1.990,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.990,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Big Man

Код на продуктот: 6002

Ознаки:  criticalmass4535gГЕЈНЕРИ


НАЈНОВА ФОРМУЛА СО КОЈА СЕ ДОБИВА ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА !

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ДА ЗАДРЖИ ПОЗИТИВЕН БАЛАНС ВО ТЕКОТ НА ДЕНОТ !

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!