DeLight Peanut Butter BUY 1 GET 1 50% OFF

  • 780,00ден585,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 585,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПП9

Ознаки:  ПРОМОПАКЕТПАКЕТИ twisterproteinbar2+1gratis delightpeanutbutterbuygetoff


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Вкусот се одбира зависно што имаме останато на лагер
Рокот на проозводот е до 05.2021год
 
За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!