CALCIUM LIQUID 1000ml + FLEXIT GOLD PACK

  • 1.980,00ден1.390,00ден

ДОКОЛКУ САКАТЕ ДА БИДЕ ДОСТАВЕНА ИСТАТА ТРЕБА ДА ЈА ПЛАТИТЕ ОНЛАЈН... ОВА ВАЖИ ЗА ОВАА ПОНУДА...

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.390,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПП5

Ознаки:  ПРОМОПАКЕТПАКЕТИ flexitgolddrink400ggel100ml calciumliquid1000mlpack ПРЕМИУМ


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
FLEXIT напиток од 400гр и FLEXIT GEL од 100мл
CALCIUM LIQUID 1000ml

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Рокот на производите е:
FLEXIT GOLD PACK до 07.05.2021год
CALCIUM LIQUID до 07.2021год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
FLEXIT GOLD DRINK + FLEXIT GOLD GEL
CALCIUM LIQUID

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!