GAMINATE 10.5g 4 + 1 GRATIS

  • 500,00ден320,00ден

За достава се доплаќа 100ден. Испорака до Карго Експрес база.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 320,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: Г004

Ознаки:  gaminate10.5ggratispreworkout


 

 

Пакетот содржи по 1 од сите 5 вкуса

 

Л-глутамин, цитрулин малат, таурин, агенс против стврднување (Е551, Е341), киселини (јаболкова киселина, лимонска киселина), Л-триптофан, глукуронолактон, инозитол, холин битратрат, ацетил Л-карнитин, Л-тирозин, кокосова вода, ароми, екстракт од малолисна бакопа (Bacopa monnieri (L.) Wettst.), засладувачи (сукралоза, стевиол гликозиди, ацесулфам К), Л-теанин, кофеин, екстракт од семе на гуарана стандардизиран до 22% кофеин (Паулинија купана Кунт), витамински премикс [витамин Е (ДЛ-алфа-токоферил ацетат), тиамин (тиамин мононитрат), рибофлавин, витамин Б6 (пиридоксин хидрохлорид), витамин Б12 (цијанокобаламин)], бои (E160a, E110 *). * Може да има негативно влијание врз активноста и вниманието кај децата.

 

Подготовката на GAMINATE, како што ќе видите подолу, е крајно едноставна. Внатре, покрај самиот додаток, ќе најдете и специјална мерна лажица, која можете да измерите точно онолку прав колку што ви треба за еден пијалок. Наша препорака е една порција GAMINATE на ден.

ЗАБЕЛЕШКА: откако ќе го отворите пакувањето, ќе најдете и специјални кесички, чија задача е да ги заштитат активните состојки на GAMINATE од апсорпција на влага по отворањето на добро затвореното пакување. Благодарение на ова, тие го штитат производот од згрутчување. Во врска со горенаведеното, оставете ги кесичките во конзервата додека производот не се искористи целосно.

По избор можете да додадете неколку коцки мраз, и пијалокот ќе биде уште повкусен и освежителен. Може да го испиете одеднаш, или да го голткате за време на играта, тренингот, состанокот, презетацијата...итн - сето тоа зависи од тоа колку сте жедни.

Доколку го имате земено пакувањето во форма на кесичка, сè што треба да направите е да го отворите со откинување на горниот дел - во пакувањето има точно 1 доза од GAMINATE.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!