GREEN TEA BUY 1 GET 1 FREE

  • 2.200,00ден730,00ден

Рокот на производот е до крај на 10.2022. Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 730,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: им36

Ознаки:  greenteabuygetfreecrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2x GREEN TEA пакување од 130 капсули ( вкупно 260 капсули)

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст

GREEN TEA

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!