ISO DEFINITION + BIGMAN SHAKER

  • 8.340,00ден4.650,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 4.650,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Superior 14

Код на продуктот: СУ044/6047

Ознаки:  isodefinitionbigmanshakeronlineoffersonly


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2 x ISO DEFINITION - SUPERIOR 14 - 2,27 КГ (150 СЕРВИРАЊА)
2 x BIGMAN SHAKER

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст
ISO DEFINITION

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
Испорака до Карго Експрес База.

ПОНУДАТА НЕ Е НА АКЦИЈА

ВКУСОВИ СЕ ОДБИРААТ ПРИ САМАТА НАРАЧКА
БОЈАТА НА ШЕЈКЕРОТ НА СЛИКАТА Е ОД ИНФОРМАТИВЕН КАРАКТЕР (бојата се додава рандом - зелен, золт или сив шејкер)

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!