ISO ZERO 100 2000g

  • 3.800,00ден2.590,00ден

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО ОНЛАЈН НАРАЧКА. За достава се доплаќа 100ден. Достава до КАРГО БАЗА во градот.За оваа понуда не следува гратис.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.590,00ден

Достапност: На залиха

Производител: TESLA SPORTS NUTRITION

Код на продуктот: СУ023

Ознаки:  isozero1002000gПРОТЕИНИ newproducts extraonlinediscount webspecialoffers only


Ако вашата цел е да ја зголемите мускулната големина и сила, тогаш Tesla Iso Zero 100 е вашиот совршен партнер за вежбање - со 90% чиста сурутка,  ви го отвара патот за да ги постигнете вашите цели.

Овој протеин со висока вредност е идеален за оние кои сакаат да ја зголемат чистата мускулна маса и да развијат чисто мускулно ткиво. Изолатот се подложува на дополнителна обработка позната како микро-филтрација со вкрстен-проток за да испорача почист протеин од концентратот на сурутка. Ова го одделува протеинот од маснотии, холестерол и лактоза, што значи дека може да помогне да се одржат ниските нивоа на телесни масти, додека истовремено ви помага во изградбата на чиста мускулна маса. Обезбедува 26 гр протеини по порција!
Без глутен.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!