Instant WHEY Protein 2000g

  • 2.800,00ден1.850,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.850,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HIRO.LAB NUTRITION

Код на продуктот: ХЛ002

Ознаки:  instantwheyprotein2000gВЕЛИГДЕНСКИПОНУДИ crazyoffers


ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА.РОКОТ НА ПРОИЗВОДОТ Е 02.2023. 

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!