JOINT & BONE HEALTH

  • 2.590,00ден1.850,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.850,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 4049/4051

Ознаки:  jointbonehealthПРЕМИУМПАКЕТИ


KOLLAGEN + VIT.C 750ml (30 дневни дози)
CALCIUM LIQUID 1000ml (33 дневни дози)

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

Рокот на производите е:
KOLLAGEN + VIT.C - 02.2022год
CALCIUM LIQUID - 04.2022год

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
KOLLAGEN + VIT.C
CALCIUM LIQUID

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!