Цена
Цена 70ден - 1890ден
Категории
Бренд
Вкус

СОГОРУВАЧИ НА МАСТИ

Било да сакате да ослабете некој килограм или сакате да постигнете врвна мусклулна дефиниција, производи кој можат да ви го олеснат патот до целта се согорувачите на масти (fat burn-eri).
 
Основата на секој програм за намалување на теленсната тежина се наоѓа исхраната, веднаш зад неа следува квалитетен тренинг, додатоците во исхраната помегу останатото и согорувачите на масти, кои се тука да ви помогнат да го забрзате метаболизамот, поефикасно ги трошите мастите за време на тренингот, ја забрзауваат детоксикацијата на организмот, го исфрлаат вишокот на вода од организмот, а некои согорувачи на масти содржат и состојки кој се многу благотворни за здравјето. Согорувачите на масти го стимулираат распаѓањето и согорувањето на мастите, помагаат во намалување на телесната тежина и масти во телото и го потикнуваат потрошувањето на калории.
CARNI-TEA - L-CARNITINE & GREEN TEA 30 капсули
330,00ден250,00ден Без данок: 250,00ден

Carni-Tea е сензационална комбинација на Л-карнитин и екстракт од највисок квалитет на зелен чај, ко..

Во кошничка
CLA & GREEN TEA plus L-CARNITINE
790,00ден Без данок: 790,00ден

Тројно ефикасен напад на масното ткиво. Додаток во исхраната со кој ги обезбедувате трите најпознати..

Во кошничка
L-CARNITINE XPLODE POWDER 300g
1.890,00ден Без данок: 1.890,00ден

4 ... 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... ЕКСПЛОЗИЈА!СОВРШЕНА ФОРМУЛА – МОЌНА ДОЗА – ОДЛИЧЕН ВКУС – КОМПЛЕТЕН..

Во кошничка
FAT Direct 60caps
990,00ден Без данок: 990,00ден

Специјално дизајниран производ за намалување на маснотиите за време на спиењето. Внимателно составен..

Во кошничка
CLA 2000 180caps
1.200,00ден960,00ден Без данок: 960,00ден

КЛК (CLA) Конјугираната линолинска киселина е природна маснa киселини. Најбогатите извори на КЛК ..

Во кошничка
Gold Omega 3 Spord Edition 30caps
250,00ден Без данок: 250,00ден

Gold Omega 3 Sport Edition е додаток во исхраната кој содржи премиум, концентрирано рибино масло од ..

Во кошничка
Pure CLA 90caps
950,00ден Без данок: 950,00ден

САКАТЕ ДА ОСЛАБНЕТЕ БЕЗ ЈО-ЈО ЕФЕКТ?НАШИОТ СЛИМ ПРОИЗВОД "CLA" Е ВИСТИНСКИОТ ПРОИЗВОД ЗА ВАС !Што е ..

Во кошничка
L-Carnitine 3000 10ml
70,00ден Без данок: 70,00ден

L-Carnitine 3000 на BigMan Nutrition - концентрирана формула на Л-карнитин, кој е одговорен за транс..

Во кошничка
L-Carnitine 100.000 1000ml
1.200,00ден Без данок: 1.200,00ден

L-carnitine игра важна улога во:- Топење масти- Зголемена спортска издржливост- Обезбедува енергија ..

Во кошничка
L-CARNITINE LIQUID 1000ml
1.400,00ден Без данок: 1.400,00ден

Л- Карнитинот е од суштинско значење за транспортот на слободни масни киселини во митохондриите. ..

Во кошничка
THERMOSPEED Extreme 30caps
330,00ден Без данок: 330,00ден

Термо Спид Екстрем е исклучително јак препарат кој помага во намалување на телесната тежина и маснот..

Во кошничка
L-Carnitine 1500 Extreme 30caps
590,00ден Без данок: 590,00ден

L-CARNITINE 1500mg EXTREME MEGA CAPS ® OLIMP СЕ ДОКАЖАНИ И ЕФЕКТИВНИ ВО НАМАЛУВАЊЕ НА МАСТИТЕ!!!Фант..

Во кошничка
THERMOSPEED HARDCORE 30caps
390,00ден Без данок: 390,00ден

THERMOSPEED HADRCORE - ПРОГРЕСИВНА ТЕРМОГЕНЕТИЧКА ФОРМУЛА !!!Еден од најефикасните производи кои ќе ..

Во кошничка
Прикажани 1 до 13 од 13 (1 страни)