FITNESS ANKLE STRAP set

  • 390,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 390,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ЦХ11

Ознаки:  massagefoamrollerОПРЕМА fitnessanklestrapset ФИТНЕС


Прилагодливи ленти за зглоб за вежби на кабелски машини.
Комфортни се и лесно прилагодливи, големината лесно се прилагодува, одговарат за мажи и жени и не се лепливи.
Има прилагодлив Velcro систем со што го олеснува користењето околу глуждот.
Двојно армирани D-прстени, лесни за поврзување со кабелски машини.
Специјално дизајнирани за максимизирање на вежбите за долниот дел од телото.
Вежбите со прилагодливи ленти на глуждот не се само за нозете, го опфаќаат целото тело.
Исто така можете да го вежбате и вашето јадро.
Обезбедуваат стабилност и поддршка, со што тренинзите ќе ви бидат поефикасни.
Ќе ја зголемете вашата издржливост и ќе го тонирате го телото.
Без разлика дали сте почетник или професионален спортист, овие производ е совршен за вас

ПРОИЗВОД КОЈ ТРЕБА ДА ГО ИМАТЕ ДОКОЛКУ САКАТЕ ЦВРСТ ЗАДНИК И БУТОВИ БЕЗ ЦЕЛУЛИТ

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!