Sport bottle NUTREND - 500 ml

  • 190,00ден

Sport bottle NUTREND - 500 ml - Уникатниот дизајн и облик обезбедуваат удобно држење.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 190,00ден

Достапност: На залиха

Производител: NUTREND

Код на продуктот: ну02

Ознаки:  sportbottlenutrend500ПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА


Уникатниот дизајн и облик обезбедуваат удобно држење. Со специјалниот гумен дел на шишето нема да излегува од вашата рака.

* Лесно се мие

* Совршено затворено, без истекувње

* Одличен дизајн


Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!