Цена
Цена 490ден - 2500ден
Бренд
Вкус

ГЕЈНЕРИ

Гејнери се производи за зголемување на телесна тежина (Мускулна маса).

 

На тренингот му се дава преголемо значење кога е во прашање зголемувањето на мускулната маса. Секако тој е дел од програмата која треба да биде проследена со цел да се добијат посакуваните резултати. Но основата, покрај тренинзите, е во исхраната, која мора да биде редовна, пратена со чести оброци, квалитетни нутриенти и редовен одмор. Калорискиот внес треба да биде на високо ниво, кој се одредува соред полот, годините, телесната градба, кој во голем дел е и генетска предиспозиција.

CARBO-NOX™ 1000g
490,00ден Без данок: 490,00ден

Carbonox ™ дури и подобро, повеќе збогатен состав !Carbonox ™ во најважните моменти ... ЌЕ ЈА ДОБИЕТ..

Во кошничка
GAIN BOLIC 6000 1000g
650,00ден Без данок: 650,00ден

GAIN BOLIC 6000® е основен протеински додаток, кој има дополнителни калории од јагленихидрати и маст..

Во кошничка
CARBONIZER XR 1000g
650,00ден Без данок: 650,00ден

CARBONIZER XR™ - ЌЕ ЈА ДОБИЕШ ЦЕЛАТА ЕНЕРГИЈА КОЈА ТИ Е ПОТРЕБНА!Ефикасната употреба на производи на..

Во кошничка
Gainerator Dominator 1000g
890,00ден Без данок: 890,00ден

Напредно и сложено соединение на внимателно избрани јаглехидрати и животински протеини чие синергетс..

Во кошничка
Gainer Professional - GERMAN FORGE 2000g
950,00ден Без данок: 950,00ден

GERMAN FORGE® GAINER PROFESSIONAL - ТУРБОПОЛНАЧ НА КАЛОРИИ !!!   Основното познавање е де..

Во кошничка
PROFI MASS® 1000g
1.350,00ден990,00ден Без данок: 990,00ден

ДЕФИНИТИВНО НАЈДОБАР НАЧИН ДА ИЗГРАДИТЕ ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА ! СЕ ВОЗБУДИВТЕ ОД ПОМИСЛАТА ? PRO..

Во кошничка
Critical Mass 2270g
1.400,00ден Без данок: 1.400,00ден

НАЈНОВА ФОРМУЛА СО КОЈА СЕ ДОБИВА ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА !СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ДА ЗАДРЖИ ПОЗИТИВЕН ..

Во кошничка
CARBO-NOX™ 3500g
1.550,00ден Без данок: 1.550,00ден

Carbonox ™ дури и подобро, повеќе збогатен состав !Carbonox ™ во најважните моменти ... ЌЕ ЈА ДОБИЕТ..

Во кошничка
100% BEEF GAINER PREMIUM 2700g
3.280,00ден2.150,00ден Без данок: 2.150,00ден

  5 ПАТИ ПОГОЛЕМО ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА МУСКУЛНАТА МАСА...   Калориите не го стимулираат..

Во кошничка
Critical Mass 4535g
2.500,00ден Без данок: 2.500,00ден

НАЈНОВА ФОРМУЛА СО КОЈА СЕ ДОБИВА ЧИСТА МУСКУЛНА МАСА !СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ДА ЗАДРЖИ ПОЗИТИВЕН ..

Во кошничка
Gainerator Dominator 2700g
2.500,00ден Без данок: 2.500,00ден

Напредно и сложено соединение на внимателно избрани јаглехидрати и животински протеини чие синергетс..

Во кошничка
Physique THERMO GAINER 7250g
3.990,00ден2.500,00ден Без данок: 2.500,00ден

  Thermo Gainer на Physique Nutrition е уникатен напиток за зголемување на мускулната маса. ..

Во кошничка
Прикажани 1 до 12 од 12 (1 страни)