GONUTS 350g

  • 450,00ден390,00ден

Содржи 25% протеин од сурутка..Без палмино масло и додаден шеќер..Совршено за појадок или закуска..Лесно за мачкање..100% Италијански Производ

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 390,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Daily Life

Код на продуктот: АИ02

Ознаки:  gonuts350gКАТЕГОРИИ БЕЗШЕЌЕРИ


 
GONUTS крем! Е крем со какао и лешник со 25% протеин од сурутка, без палмово масло и без додаден шеќер. Во составот на рецептоте а комбинирана најдобрата италијанска традиција со најсоодветен нутритивен профил за фитнес стил на живот, користејќи ги само висококвалитетни суровини со најдоброто какао и лешници!
 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!