Цена
Цена 250ден - 1790ден
Бренд

ЗДРАВЈЕ

Здравјето на човекот многу зависи од количината на витамини и минерали кој организмот ги добива. Овие супстанции нашиот организам неможе да ги произведе, а истовремено тие се од витално значење за неговото правилно функционирање. Тие се вклучени во метаболички процеси, формирање на крвта и ќелиските мембрани, работа на срцевиот мускул и развитокот на мозокот, а покрај тоа витамините и минералите го зголемуваат имунитетот. Заедно со бројните ензими, витамините и минералите овозможуваат правилно функционирање на организамот.

RESVERATROL 60tabs
550,00ден Без данок: 550,00ден

Haya Labs Resveratrol содржи силни растителни полифеноли од сувиот екстракт од коренот на јапонската..

Во кошничка
ASHWAGANDHA 600 Sport Edition
650,00ден Без данок: 650,00ден

Ashwagandha (Withania somnifera) е попозната како индиски женшен или зимска цреша, и е една од најва..

Во кошничка
OMEGA 3 1000 90caps
690,00ден490,00ден Без данок: 490,00ден

Омега-3 се специфичен тип на полинезаситени масни киселини, што значи дека содржат повеќе од една дв..

Во кошничка
St. JOHN'S WORT 120tabs
750,00ден Без данок: 750,00ден

St. John's Wort (Hypericum perforatum) е една од најпопуларните билки што се продаваат денес. За прв..

Во кошничка
Gold Omega 3 Spord Edition 30caps
290,00ден Без данок: 290,00ден

Дали вашата исхрана е ниска со Омега 3 масни киселини? Ако е така, сменете го тоа! Омега 3 масни..

Во кошничка
CHELA-MAG B6 FORTE MEGA CAPS 60caps
650,00ден Без данок: 650,00ден

МАГНЕЗИУМ НА НОВАТА ГЕНЕРАЦИЈА ! Научни истражувања докажале дека магнезиум: - помага во правилн..

Во кошничка
VITA-AM 210g
590,00ден Без данок: 590,00ден

НАЈИНОВАТИВНА ДНЕВНА ФОРМУЛА СО МАКСИМАЛНА АПСОРБЛИВОСТ ! КОМПЛЕКС НА ВИТАМИНИ, МИНЕАРЛИ И ЕКСТРАКТ..

Во кошничка
VITA-PM 210g
590,00ден Без данок: 590,00ден

НАЈИНОВАТИВНА НОЌНА ФОРМУЛА СО МАКСИМАЛНА АПСОРБЛИВОСТ ! КАЖЕТЕ ИМ ЗБОГУМ НА ЗАМОРОТ, СТРЕСОТ и НЕС..

Во кошничка
CHELA-MZB SPORT FORMULA 60 caps
1.090,00ден890,00ден Без данок: 890,00ден

Нормално функционирање на нервниот систем (магнезиум, витамин Б6) и имунолошкиот систем (цинк, витам..

Во кошничка
ALA200 - Antioxidant 120 caps
1.600,00ден Без данок: 1.600,00ден

ALA 200 – АЛФА ЛИПОИЧНА КИСЕЛИНА - МОЌЕН АНТИОКСИДАНТ ALA 200 на Olimp® обезб..

Во кошничка
ANTI-OX POWER BLEND 60 caps
1.790,00ден Без данок: 1.790,00ден

Комплекс од 36 активни растителни состојки Огромна доза на транс-ресвератрол, кој го забавува проце..

Во кошничка
ALA200 - Antioxidant 15caps
250,00ден Без данок: 250,00ден

ALA 200 – АЛФА ЛИПОИЧНА КИСЕЛИНА - МОЌЕН АНТИОКСИДАНТ ALA 200 на Olimp® обезб..

Во кошничка
Прикажани 1 до 15 од 15 (1 страни)