Цена
Цена 250ден - 1600ден
Бренд
Вкус

ВИТАМИНИ И МИНЕРАЛИ

Здравјето на човекот многу зависи од количината на витамини и минерали кој организмот ги добива. Овие супстанции нашиот организам неможе да ги произведе, а истовремено тие се од витално значење за неговото правилно функционирање. Тие се вклучени во метаболички процеси, формирање на крвта и ќелиските мембрани, работа на срцевиот мускул и развитокот на мозокот, а покрај тоа витамините и минералите го зголемуваат имунитетот. Заедно со бројните ензими, витамините и минералите овозможуваат правилно функционирање на организамот.

HEPAPLUS 30caps
290,00ден Без данок: 290,00ден

  Хепаплус е комплексен состав на екстракт од Артишоки (Cynara scolymus L.) стандардизиран н..

Во кошничка
Gold Omega 3 Spord Edition 30caps
250,00ден Без данок: 250,00ден

Gold Omega 3 Sport Edition е додаток во исхраната кој содржи премиум, концентрирано рибино масло од ..

Во кошничка
CHELA-MAG B6 FORTE MEGA CAPS 60caps
650,00ден Без данок: 650,00ден

МАГНЕЗИУМ НА НОВАТА ГЕНЕРАЦИЈА ! Научни истражувања докажале дека магнезиум: - помага во правилн..

Во кошничка
KET'ONE ESSENTIALS vitamins & minerals
990,00ден Без данок: 990,00ден

Комплетно снабдување со сите витамини и минерали кои придонесуваат за физичко и ментално функционира..

Во кошничка
Chela Zinc 30caps
250,00ден Без данок: 250,00ден

Цинкот е основен минерал кој е потребен за нашето тело во релативно мали количини, 20 мг на ден или ..

Во кошничка
CHELA-MZB SPORT FORMULA 60 caps
990,00ден790,00ден Без данок: 790,00ден

Нормално функционирање на нервниот систем (магнезиум, витамин Б6) и имунолошкиот систем (цинк, витам..

Во кошничка
ALA200 - Antioxidant 120 caps
1.600,00ден Без данок: 1.600,00ден

ALA 200 – АЛФА ЛИПОИЧНА КИСЕЛИНА - МОЌЕН АНТИОКСИДАНТ ALA 200 на Olimp® обезб..

Во кошничка
ALA200 - Antioxidant 15caps
250,00ден Без данок: 250,00ден

ALA 200 – АЛФА ЛИПОИЧНА КИСЕЛИНА - МОЌЕН АНТИОКСИДАНТ ALA 200 на Olimp® обезб..

Во кошничка
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)