KNOCKOUT 2.0 305g + 100% WHEY Protein 500g

  • 2.630,00ден1.590,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.590,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: GW

Ознаки:  knockout2.0305g100wheyprotein500gПРОМОПАКЕТИ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда

Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

 

Повеќе информации за производите имате на линковите под текстов:

KNOCKOUT 2.0

100% WHEY PROTEIN

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!