KOLLAGEN + VIT.C 750 ml + 750 ml

  • 4.000,00ден2.400,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.400,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПП11

Ознаки:  ПРОМОПАКЕТПАКЕТИ 100purewheyproteinnatural500goatmealinstant1000g kollagenvit.c750 ПРЕМИУМ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција
Рокот на производите е до:

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
KOLLAGEN + VIT.C

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!