L-CARNITINE 100.000 1000ml + Thermo Speed HARDCORE 30caps

  • 1.590,00ден1.230,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден и е вклучен во вкупната сума. Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.230,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПП7

Ознаки:  l-carnitine100.0001000mlthermospeedhardcore30capsПРОМОПАКЕТИ ПРЕМИУМ


Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда

Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

 

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

L-CARNITINE 100.000

THERMOSPEED HARDCORE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!