2 x L-CARNITINE + GIFT GREEN TEA

  • 3.690,00ден1.980,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.980,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 7112-им36

Ознаки:  l-carnitinegiftgreenteacrazyoffers


Пакетот се содржи од
2 x пакувања L-CARNITINE 100.000 1000ml
+ СЛЕДИ ПОДАРОК GREEN TEA 130 caps

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

L-CARNITINE 100.000
GREEN TEA

 

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!