L-CARNITINE + THERMOSPEED HARDCORE

  • 1.680,00ден1.230,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.230,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 7112-3111

Ознаки:  l-carnitinethermospeedhardcorecrazyoffers


Пакетот се содржи од
L-CARNITINE 100.000 1000ml
THERMOSPEED HARDCORE 30 капсули

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

L-CARNITINE 100.000
THERMOSPEED HARDCORE

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!