WHEY CHARGER 100 + WHEY CORE + BigMan SHAKER

  • 6.560,00ден4.390,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 4.390,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: СУ024/СУ014/6041

Ознаки:  wheycharger100cheycorebigmanshakercrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
WHEY CHARGER 100 2270g
WHEY CORE 2270g
BIGMAN SHAKER 700ml

За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди
WHEY CORE е достапен само со вкус на COOKIES & CREAM

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст
WHEY CHARGER 100
WHEY CORE

BIGMAN SHAKER

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!