MACA 120caps

  • 1.190,00ден890,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 890,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HIRO.LAB NUTRITION

Код на продуктот: ХЛ007

Ознаки:  maca120capsЗГОЛЕМУВАЧИНАТЕСТОСТЕРОН ЗДРАВЈЕ


Екстракт од корен од мака (Lepidium meyenii Walp.) 10: 1, средство за зголемување - хидроксипропилметил целулоза, средство против стврднување - магнезиумови соли на масни киселини, средство против стврднување - силициум диоксид.

 

Консумирајте 1 капсула еднаш дневно.

Додатоците во исхраната не можат да се користат како замена за разновидна исхрана. Запомнете дека само здрав начин на живот и балансирана исхрана обезбедуваат правилно функционирање на телото и одржување на добра состојба.

Не ги надминувајте препорачаните порции за консумирање во текот на денот. Производот не може да го користат луѓе кои се алергични на некоја од неговите состојки. Да се ​​чува подалеку од дофат на мали деца. Да се ​​чува добро затворено, на суво место на собна температура.

Не се препорачува за бремени жени и доилки.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!