MACA ORIGIN 800 130caps

  • 1.100,00ден740,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 740,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Iron Maxx

Код на продуктот: им38

Ознаки:  macaorigin800130capsЗГОЛЕМУВАЧИНАТЕСТОСТЕРОН


Прашок од мака(89%), телешки желатин(облога на капсула), средство против згрутчување(магнезиумови соли на масни киселини, силикон диоксид). Може да содржи траги на Глутен, Млеко, Јајца и Соја.

 

Како додаток во исхрана земете до 6 капсули дневно пред појадок или 30 минути пред тренинг со доволно количина вода.

Да не се надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана. Разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот се препорачува. Да се чува подалеку од дофат на деца. Не е препорачливо за деца и помлади особи.

Чувајте го подалеку од топлина, влага и сончева светлина.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!