MONO Creatine Monohydrate 500g

  • 700,00ден490,00ден

95% креатин монохидрат. За спорт што бара моќ. Одлична апсорпција и ефикасност. Фармацевтски квалитет.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 490,00ден

Достапност: На залиха

Производител: D.N.A. Your Supps

Код на продуктот: ДНА03

Ознаки:  monocreatinemonohydrate500gПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА КРЕАТИНИ


 

ДНК моно креатин  во форма на 95% креатин монохидрат припаѓа на групата на најчисти, совршено апсорбирачки и најефикасни формулации базирани на креатин на пазарот.  Креатин монохидрат особено се препорачува за спортисти кои бараат издржливост и сила. Тоа е совршен производ за вас, но запомнете: не сите креатини се еднакви. 

Специфичен и јасен состав, нема непријатни изненадувања. Внимателно избрани суровини со врвен квалитет. По детално истражување и бројни тестови, конечно e развиe
н производ, кој ги задоволува очекувањата на дури и најсложените клиенти. Висок квалитет, чист креатин монохидрат е она што ќе го најдете во  ДНК моно креатин . 

DNA Supps е повеќе од само името на брендот ... ДНК е начин да
се подобрат вашите перформанси, да го направите вашиот тренинг поефективен, да ја подобри регенерацијата, да го подобрувате побрзо и што е најважно, да го откриете хибернатиот потенцијал на вашето тело! Специфичен состав, јасни информации за апликацијата, одличен вкус и совршена растворливост се само некои од особините на DNA Mono Creatine . Дали мислите дека вашиот претходен креатин e со подобар вкус? Обидите се со ДНК моно креатин.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!