MULTI PHASE WHEY + BigMan Shaker

  • 3.470,00ден2.350,00ден

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ГО ТЕКСТОТ ПОДОЛЕ ВО ОПИС ЗА ПОНУДАТА.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.350,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Big Man

Код на продуктот: 6003/6048

Ознаки:  multiphasewheybigmanshakerПРОТЕИНИ onlineoffersonly


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
1 x MULTI PHASE WHEY 2268g
+ BigMan SHAKER

ОВАА ПОНУДА Е ДОСТАПНА САМО СО НАРАЧКА ПРЕКУ ВЕБ СТРАНАТА

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт.
За оваа понуда не следуваат дополнителни гратиси од тековните понуди.
ПОНУДАТА НЕ Е АКЦИЈА
Испорака до Карго Експрес
Вкусеви се одбираат при самата нарачка
Бојата на шејкерот на сликата е од информативен карактер (Рандом боја се додава во пакетот - црна, зелена или жолта - во зависност што има останато на лагер)

За повеќе инфо за производите кликнете на името под овој текст
MULTI PHASE WHEY
BIGMAN SHAKER

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!