MULTI PHASE WHEY + GAMINATE

  • 4.500,00ден2.390,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.390,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: 6003/Г001

Ознаки:  myofusionbcaaxplodecrazyoffers multiphasewheygaminate


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
MULTI PHASE WHEY 2270g
GAMINATE 315g

Понуда важи до потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле
MULTI PHASE WHEY
GAMINATE

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!