MUTANT BCAA 9.7

  • 1.800,00ден1.090,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.090,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Mutant Nation

Код на продуктот: 4607

Ознаки:  mutantbcaa9.7БЦАА


 
- 9.7гр потполно инстантизирани BCAA 
- 8 електролити да се спречи дехидрација на мускулите
- Содржи докажан и патентиран подобрувач на апсорпција
- ОДЛИЧЕН ВКУС
 
9.7гр БЦАА - овој BCAA производ има 9,7 гр целосно инстантизирана БЦАА енергетска мешавина за да ви помогне во обновувањето кое може да го поттикне развојот на мускулите.
 
8 ДОДАДЕНИ ЕЛЕКТРОЛИТИ - да се остане хидриран е важен дел од градење на мускулната маса! Затоа се додадни 8 електролити кои ќе ве задржат хидрирани.
 
ЗАБРЗАНА АБСОРПЦИЈА - оваа формула е завршена со патентиран забрзувач на апсорпција за да бидете сигурни дека тој функционира напорно како и вие.
 
Префериран СООДНОС 2:1:1 - овој БЦАА производ е во претпочитаниот сооднос 2:1:1, а потоа инстантизиран за супериорна растворливост; со додадена Micronized Amino Support Stack, и конечно, збогатен со магнезиум за да помогне во синтезата на протеините.
 
ОДЛИЧЕН ВКУС - вашиот напиток за тренингот не треба да биде тежок за пиење. Тој треба да биде хардкор како и вашиот тренинг. Затоа MUTANT се осигурал вкусот на напитокот за градење на мускулната маса да биде ОДЛИЧЕН! 
 
Вкусевите се разликуваат по пакување, а сите имаат исто дози.

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!