MUTANT WHEY 2.27 KG

  • 3.200,00ден2.400,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Со онлајн плаќање транспортот е бесплатен.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.400,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Mutant Nation

Код на продуктот: 4602

Ознаки:  mutantwheyproteinПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА 2.27


Сите знаеме дека протеините помагаат во градењето на мускулите. Потребни се сериозни напори за ефикасно тренирање и сериозна посветеност да се јаде правилно за да се постигнат посакуваните цели. Тоа има смисла, само тогаш кога сакате вашиот протеин биде направен од страна на компанија која е сериозна како и вие.
MUTANT WHEY е единствен протеински додаток на пазарот, кој поради својот четиристепен WHEY протеин се покажал посупериорен во однос на другите протеински додатоци од оваа група, особено кога е прашање на раст и одржување на чистата мускулна маса.

Новиот MUTANT WHEY е развиен по 28 месеци посветени истражувања. Тој е првиот протеин во светот кој користи специјално избрани протеини, секој со своја уникатна стапка на ослободување и апсорпција. Овој протеин од 4 етапи му овозможува на секој извор сопствена уникатна испорака до ограничен број на протеински рецепторни локации во вашиот дигестивен систем. Што значи тоа? Тоа едноставно значи дека нема да има бесцелно потрошен протеин - 100% ИСКОРИСТЛИВОСТ! Секој од петте извори на протеин од сурутка е 100% комплетен и богат со анаболни БЦАА и Л-глутамин амино киселини, кои обезбедуваат побрзо заздравување на мускулите по напорниот тренинг и ви овозможува, за кратко време да бидете спремни и за следниот тренинг. 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!