MUTANT WHEY 2270g

  • 3.200,00ден2.150,00ден

За оваа понуда следи доплата од 100ден за транспорт. Испорака до Карго Експрес База.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.150,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Mutant Nation

Код на продуктот: 4602

Ознаки:  mutantwheyproteinПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА 2.27 ПРОТЕИНИ 2270g


Сите знаеме дека протеините помагаат во градењето на мускулите. Потребни се сериозни напори за ефикасно тренирање и сериозна посветеност да се јаде правилно за да се постигнат посакуваните цели. Тоа има смисла, само тогаш кога сакате вашиот протеин биде направен од страна на компанија која е сериозна како и вие.
MUTANT WHEY е единствен протеински додаток на пазарот, кој поради својот четиристепен WHEY протеин се покажал посупериорен во однос на другите протеински додатоци од оваа група, особено кога е прашање на раст и одржување на чистата мускулна маса.
 
Новиот MUTANT WHEY е развиен по 28 месеци посветени истражувања. Тој е првиот протеин во светот кој користи специјално избрани протеини, секој со своја уникатна стапка на ослободување и апсорпција. Овој протеин од 4 етапи му овозможува на секој извор сопствена уникатна испорака до ограничен број на протеински рецепторни локации во вашиот дигестивен систем. Што значи тоа? Тоа едноставно значи дека нема да има бесцелно потрошен протеин - 100% ИСКОРИСТЛИВОСТ! Секој од петте извори на протеин од сурутка е 100% комплетен и богат со анаболни БЦАА и Л-глутамин амино киселини, кои обезбедуваат побрзо заздравување на мускулите по напорниот тренинг и ви овозможува, за кратко време да бидете спремни и за следниот тренинг. 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!