MyoFusion Advanced Protein 1814g

  • 3.390,00ден2.280,00ден

За достава се доплаќа 100ден. Испорака до КАРГО база.

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 2.280,00ден

Достапност: На залиха

Производител: Gaspari Nutrition

Код на продуктот: 5604

Ознаки:  myofusionadvancedprotein1814gПРОТЕИНИ


мешавина на протеини [протеин концентрат од сурутка (млеко), млечен протеин концентрат, протеин изолат од млеко (млеко), мицеларен казеин (млеко), хидролизиран протеин од сурутка (млеко)], малтодекстрин, какао во прав со намалени масти, сончогледово масло во прав [сончогледово масло , модифициран скроб, средство против стврднување (силициум диоксид), арома, згуснувач (карбоксиметилцелулоза), емулгатор (соја лецитин), соли, засладувач (сукралоза), среден ланец на триглицериди (среден ланец на триглицериди, протеин од млеко, фикалиум фосфат, трикалзиум фосфат).

 

Додадете една мерица + 200 мл вода во шејкер, зацврстете го горниот дел и тресете 20-30 секунди. Конзумирајте го веднаш по подготовката.

Додатоците во исхраната нетреба да се користат како замена за разновидна и балансирана храна. Запомнете дека само здравиот начин на живот и урамнотежената исхрана обезбедуваат правилно функционирање на телото и го одржуваат во добра состојба.

Не ги надминувајте препорачаните дневни дози за консумирање во текот на еден ден. Производот не може да го користат луѓе кои се алергични на која било од неговите состојки. Да се ​​чува подалеку од дофат на мали деца. Да се ​​чува добро затворен на суво место на собна температура подалеку од сончева светлина.

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!