Цена
Цена 0ден - 11000ден
Категории
Бренд
Ниво на отпорност
Величина
Боја

ОБЛЕКА И ПОМАГАЛА ЗА ТРЕНИНГ

NPC BODY BUILDING SORCEVI
1.100,00ден Без данок: 1.100,00ден

NPC Микро/Поли шорцеви се специјално дизајнирани за БодиБилдери.Направени одСпецијален COOLMAX® мате..

Во кошничка
NPC BODY BUILDING MAICA SO RAKAVI
1.200,00ден Без данок: 1.200,00ден

NPC Микро/Поли Маица се специјално дизајнирани маици за БодиБилдери.Направени одСпецијален COOLMAX® ..

Во кошничка
NPC BODY BUILDING SALVARI
1.400,00ден Без данок: 1.400,00ден

Боди Билдинг Долни тренерки од познатиот Американски бренд NPC USA- 100% Памук - Инзвореден квалитет..

Во кошничка
USA MUSCLE Baggy Pants
1.400,00ден Без данок: 1.400,00ден

Боди Билдинг Долни тренерки од познатиот Американски бренд USA Muscle- 100% Памук - Инзвореден квали..

Во кошничка
Hardcore Competition Wrist Wrap
590,00ден Без данок: 590,00ден

МЕК И ЗАСИЛЕН КОЖЕН ДЕЛ КАЈ ДЛАНКАТА + ПАЛЕЦ ЗА УДОБНОСТ РАСТЕГЛИВА ТКАЕНИНА ПОМЕЃУ ПРСТИТЕ ЗА ..

Во кошничка
Hardcore ONE
490,00ден Без данок: 490,00ден

Мек и засилен кожен дел кај дланката + палец за удобностРастеглива ткаенина помеѓу прстите за поголе..

Во кошничка
Fitness One Glove
700,00ден Без данок: 700,00ден

Флексибилен материјал на надворешниот дел од ракавиците овозможува добра проветрување и гарантира ид..

Во кошничка
Hardcore Raptor Glove
790,00ден Без данок: 790,00ден

Специјалните влакна овозможуваат подобрена еластичност помеѓу прстите. Просторот за рацете е обложен..

Во кошничка
Fitness Star
700,00ден Без данок: 700,00ден

Ракавиците имаат перфорирана кожа што овозможува подобро проветрување како и мека внатрешна страна  ..

Во кошничка
HARDCORE Wrist Wraps
550,00ден Без данок: 550,00ден

Стабилизатор на зглоб.Направен од најквалитетен материјал,опремен со практични велкро лепенки со пол..

Во кошничка
Profi Belt 6 Bodybuilding Belt
890,00ден Без данок: 890,00ден

PROFI  belt е КВАЛИТЕТЕН појас кој се користи во дигање тегови. * Одличен за сите супер тешки ..

Во кошничка
RYDER WOMAN's SLEEVELESS HOODIE
2.400,00ден Без данок: 2.400,00ден

Тенок Функционална маица без ракави со Капуљача Ryder рефлектирачка штампа на предниот дел COOLMAX..

Во кошничка
RYDER 3/4 FITNESS LEGGINGS
2.400,00ден Без данок: 2.400,00ден

RYDER Спортските хеланки се суштински дел од фитнес облека за сите жени! Широкиот појас на половинат..

Во кошничка
Прикажани 49 до 69 од 69 (3 страни)