GOLDGYM STRINGER MUSCLE JOE MAICA BEZ RAKAVI

  • 1.100,00ден

GOLDGYM STRINGER MUSCLE JOE MAICA BEZ RAKAVI - Опис- GOLDGYM STRINGER МАИЦА БЕЗ РАКАВИ - УЛТРА МЕК МАТЕРИЈАЛ КОЈ ИДЕАЛНО СЕ ПРИЛАГОДУВА НА ВАШЕТО ТЕЛО- ИНЗВОРЕДЕН КВАЛИТЕТ - ГОЛЕМО GOLDGYM MUSCLE JOE ЛОГО НА ПРЕДНАТА СТРАНАСостав100 ПамукGOLDGYM STRIN

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 1.100,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: УС021

Ознаки:  goldgymstringermusclejoemaicabezrakaviпротеин ПОГЛЕДНИСЕВОКАТЕГОРИЈА


- GOLDGYM STRINGER МАИЦА БЕЗ РАКАВИ

- УЛТРА МЕК МАТЕРИЈАЛ КОЈ ИДЕАЛНО СЕ ПРИЛАГОДУВА НА ВАШЕТО ТЕЛО

- ИНЗВОРЕДЕН КВАЛИТЕТ

- ГОЛЕМО GOLDGYM " MUSCLE JOE " ЛОГО НА ПРЕДНАТА СТРАНА


Состав

100% Памук

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!