Rotating Push Up Grips Pro

  • 690,00ден

Профи држач за склекови - Rotating Push Up Grips Pro - Rotating Push Up Grips Pro - Сет од 2 ротирачки рачки за склековиРотирачкото дејство активира повеќе мускули и ја зголемува активноста на вашето јадроГи зајакнува и тонира мускулитеВртливата функција

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 690,00ден

Достапност: На залиха

Производител: HARDCORE RULES

Код на продуктот: ХКР013

Ознаки:  rotatingpushupgripspro ФИТНЕСОПРЕМА


Сет од 2 ротирачки рачки за склекови
Ротирачкото дејство активира повеќе мускули и ја зголемува активноста на вашето јадро
Ги зајакнува и тонира мускулите
Вртливата функција овозможува природно движење на рацете и го намалува напрегањето на зглобовите во лактите и на рамената
Функционираат на било каква подна површина, имаат нелизгачка подлога
Лесен за транспортирање
Совршен за секое ниво на фитнес спременост, од почетник до напреден вежбач

Со ротирачките рачки можете лесно да ја менувате рутината за вежбање, создавајќи конфузија во мускулите и да ги максимизирате вашите резултати

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!