OAT MEAL INSTANT + PROTEIN CREME

  • 990,00ден790,00ден

Зa достава се доплаќа 100ден.... Испорака до Карго Експрес База. За оваа промоција не следуваат дополнителни попусти и гратиси

Во листа со желби

Спореди со друг

Постави прашање

Без данок: 790,00ден

Достапност: На залиха

Код на продуктот: ПБЦ89

Ознаки:  oatmealinstantproteincremecrazyoffers


ПАКЕТОТ СЕ СОДРЖИ ОД
2 x 1000g OAT MEAL INSTANT - Delight
1 x 250g PROTEIN CREME - Iron Maxx - white choc crisp

Понуда важи потрошување на залихата наменета за оваа понуда
Понудата е од промотовен карактер, истата не е на акција

За повеќе информации за производот кликнете на името на производот во текстот подоле

OAT MEAL INSTANT
PROTEIN CREME

 

Неодамнешни прашања

Постави прашање за овој производ

Мислења

Нема мислења за овој продукт

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!